MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

31.10.18

Piece akumulacyjne jako bezpieczne źródło ogrzewania kościołów i zabytkowych obiektów sakralnych

W wielu zabytkowych obiektach sakralnych zwykle nie ma ogrzewania lub  dotychczasowe ogrzewanie jest  już na tyle  wysłużone, że nie spełnia swojej  funkcji,  zmiana ogrzewania  moment modernizacji – wymiany starego  ogrzewania na urządzenia nowoczesne  z pełną automatyką. 


Godne polecenia piece akumulacyjne zyskują coraz więcej zwolenników, z powodu niskich kosztów eksploatacyjnych.  Pobór prądu -  ładowanie pieców  odbywa się w czasie trwania  drugiej taryfy energetycznej, utrzymanie komfortu cieplnego gwarantuje sterownik na którym ustawiamy żądaną temperaturę pomieszczenia. Utrzymanie  temperatury na stałym poziomie wpływa  na prawidłowy poziom  wilgotności  powietrza w świątyni – ta kwestia jest  szczególnie ważna  w obiektach zabytkowych.

więcej >>
20.09.18

Targi i Forum Charyzmatyczne LUBSACRO 2018

Sztuka sakralna , dewocjonalia, wydawnictwa katolickie, turystyka religijna, strefa fundacji i stowarzyszeń katolickich, to wszystko połączone z koncertami i 24 godzinnym uwielbieniem -  tak zapowiada się X edycja Targów Sakralnych LUBSACRO w Lublinie

Na wydarzenie zapraszamy zarówno księży i zakonników, jak i osoby świeckie. 

LUBCASCRO odbędzie się w dniach 8-9 grudnia 2018 roku. Imprezą towarzyszącą będzie Forum Charyzmatyczne, organizowane w dwóch lokalizacjach: na terenie Targów Lublin oraz Centrum Spotkania Kultur.


Zachęcamy do tworzenia tego wyjątkowego wydarzenia razem z nami i udziału w X edycji Targów Lusacro w charakterze wystawców!


więcej >>
20.08.18

Patronat Honorowy

Z dumą informujemy, że Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Wojciech Polak Metropolita Gnieźnieński-Prymas Polski udzielił Honorowego Patronatu wydarzeniu Targi i forum Charyzmatyczne LUBSACRO 2018.
22.05.18

Patronat Honorowy

Miło nam poinformować, że jubileuszowa edycja Targów Sztuki Sakralnej i Wyposażenia Kościołów LUBSACRO została objęta PATRONATEM HONOROWYM przez Jego Ekscelencję Arcybiskupa Mieczysława Mokrzyckiego - Metropolitę Lwowskiego.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9