MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

22.11.2018

Eternity Travel na Lubsacro 2018

Jednym z naszych wystawców na LUBSACRO 2018 będzie biuro podróży ETERNITY TRAVEL, posiadające w swojej ofercie szeroką ofertę pielgrzymek do Ziemi Świętej. 


Poza naszymi standardowymi programami Eternity Travel tworzy na bieżąco dopasowane oferty dla najbardziej wymagających Klientów. Na życzenie przygotowują programy na dowolną ilość dni z dowolnym standardem atrakcji. Eternity Travel posiada dostęp do bazy logistycznej i sprawdzonej bazy hotelowej oraz zespołu doświadczonych pracowników, kierowców, pilotów i przewodników.


Może pochwalić się dużym doświadczeniem w organizacji pielgrzymek, wyjazdów archeologicznych, study tour oraz wyjazdów firmowych.


Więcej o Eternity Travel >>> TUTAJ.


19.11.2018

Systemy nagłośnień opartych na technice cyfrowej DSP na LUBSACRO 2018

Na Lubsacro 2018, aż z Górnego Śląska przyjadą do nas przedstawiciele firmy "RDUCH", która już od 40 lat zajmuje się produkcją i montażem systemów nagłośnieniowych w obiektach sakralnych. Nagłośnienie wyprodukowane przez firmę "RDUCH" znajduje się we wszystkich diecezjach w Polsce oraz diecezjach katolickich w Czechach i na Ukrainie. 

Produkowane przez firmę "RDUCH"  urządzenia elektroakustyczne dedykowane są do nagłaśniania wnętrz kościołów, sal gimnastycznych oraz nagłaśniania innych pomieszczeń i terenów otwartych. Specjalnością firmy jest produkcja systemów nagłośnień opartych na technice cyfrowej DSP (digital signal processor) oraz rozwiązywanie problemów nagłaśniania obiektów o trudnych warunkach akustycznych. Akustyka przestrzeni determinowana jest przez architekturę – kształt geometryczny, sposób wykończenia oraz liczbę zgromadzonych ludzi. Zrozumiałość mowy dla pomieszczeń zamkniętych zależna jest od takich czynników jak parametry techniczne systemu nagłaśniającego, mikrofonów, wzmacniaczy akustycznych i kolumn głośnikowych oraz profesjonalnego dostrojenia do istniejących warunków akustycznych pomieszczenia.


więcej >>
16.11.2018

Cyfrowy Administrator Świątyni na Targach Lubsacro

Na Targach LUBSACRO 2018 swoją ofertę zaprezentuje firma Gralex oferująca nowoczesne, cyfrowe systemy dedykowane dla świątyń.


W ofercie firmy GRALEX m.in:

  • PROMPTER - system stanowi opatentowany i autorski projekt, który powstał po latach obserwacji i setkach instalacji w kościołach, zbieraniu opinii księży i organistów.
  • Tablica Ogłoszeńinteraktywny lub zwykły ekran wyświetlający ogłoszenia parafialne, zdjęcia, filmy. Montujemy ekrany w bezpiecznych aluminiowych gablotach ze szkłem antywłamaniowym
  • Obwodyumożliwia bezprzewodowe sterowanie obwodami elektrycznymi, programowanie np. włączanie i wyłączanie światła, ogrzewania, wentylacji.
  • Cyfrowy Przewodnikobsługa turystów zwiedzających zabytkową świątynię.

więcej >>
05.11.2018

Wystawa mistrzów malarstwa "Chrześcijaństwo w trójwymiarze" podczas LUBSACRO 2018

Podczas LUBSACRO 2018 w Targach Lublin, przy ul. Dworcowej 11 obejrzeć będzie można niezwykłą Wystawę Mistrzów Malarstwa pn. "Chrześcijaństwo w trójwymiarze".


Wystawa składa się z ponad 40 obrazów, a każdy z nich prezentowany jest w formie 3D. Dzięki zastosowanemu efektowi głębi, każde z zaprezentowanych na wystawie dzieł daje jedyne w swoim rodzaju uczucie uczestnictwa w przedstawionym wydarzeniu. Oglądający wystawę  mają wrażenie, że znajdują się w obrazie. Któż nie chciałby przenieść się do innej rzeczywistości chociaż na chwilę? Na wystawie można zobaczyć prace między innymi klasyków malarstwa takich, jak: Leonardo da Vinci, Caravaggio, Rubens, Raffaello Santi, Dali, Bouguereau, Ingres, Ajwazowski, Stomer, Tiepolo, Bloch, De La Tour, Girarget, Bourdon. 


Uwieńczeniem wystawy jest czterometrowa trójwymiarowa reprodukcja fresku „Ostatnia Wieczerza” Leonarda da Vinci.  

Więcej informacji o Wystawie >>> TUTAJ.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9