MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

15.09.17

Marcin Andrzej Telega - malarstwo sakralne

Informujemy, że na targach LUBSACRO zostaną zaprezentowane obrazy Pana Marcina Andrzeja Telegi.

Marcin Andrzej Telega urodzony w 1976 roku w Przeworsku. Profesjonalną edukację artystyczną rozpoczyna w roku 1991 w Liceum Sztuk Plastycznych w Tarnowie (profil meblarstwo artystyczne). Od zakończenia szkoły średniej tj. 1996 pracuje jako renowator mebli antycznych. W roku 2001 rozpoczyna studia na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na wydziale malarstwa. Studia i praca dyplomowa (w roku 2007) pod kierunkiem prof. Stanisława Rodzińskiego. Od czasu zakończenia studiów nieprzerwanie pracuje jako artysta malarz. Oprócz własnych autorskich kompozycji malarskich zajmuje się malarstwem portretowym oraz malarstwem sakralnym.

 

11.09.17

Koncert na LUBSACRO

Zapraszamy na koncert o. Mieczysława Juliana Śmierciaka OFM wraz z zaproszonym chórem, który się odbędzie podczas uroczystego otwarcia IX edycji Lubelskich Targów Sztuki Sakralnej i Wyposażenia Kościołów w dniu 27 września 2017 r. o godz. 12 w Hali A. 


O. Mieczysław Julian Śmierciak OFM - w zakonie o. Julian. Kapłan we franciszkańskim zakonie OO. Bernardynów (OFM - Ordo Fratrum Minorum ). Aktualnie pracuje w Instytucie Muzykologii KUL przy Katedrze Instrumentologii. Prowadzi Studio Nagrań i wydawnictwo fonograficzne „Fanfara” w Lublinie Jest przełożonym klasztoru OO. Bernardynów w Lublinie i proboszczem parafii św. Brata Alberta. 


07.09.17

Informacje organizacyjne dla Wystawców

05.09.17

Gratulacje

Jako Organizatorzy targów LUBSACRO cieszymy się bardzo z sukcesów naszych klientów, partnerów i przyjaciół. Tym bardziej miło jest nam poinformować, że Ludwisarnia Pana Zbigniewa Ludwika Felczyńskiego decyzją Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego została wpisana na Krajową listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego oraz otrzymała medal Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach za szczególne osiągnięcia w rozwoju gospodarczym regionu. Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów. 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9