MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Trwają Targi LUBSACRO

Trwają Targi Sztuki Sakralnej i Wyposażenia Kościołów LUBSACRO. Podczas uroczystego otwarcia wydarzenia obecni byli m.in.: Jego Ekscelencja Stanisław Budzik - Arcybiskup Lubelski, Ks. Mitrat Andrzej Łoś - Sekretarz Kancelarii Diecezjalnej w Lublinie, Ks. dr Krzysztof Kwiatkowski – Kanclerz Archidiecezji Lubelskiej, Ks. Bogumił Gacka - pracownik naukowy UKSW w Warszawie, kierownik pierwszej w świecie Katedry Personalizmu Chrześcijańskiego. Inauguracji Targów towarzyszyła premiera najnowszej publikacji Wydawnictwa Gaudium "Arena Młodych - ŚDM Lublin".

W trakcie uroczystego otwarcia wręczono także nagrody laureatom konkursu "Moja Parafia". Celem konkursu było zachęcenie dzieci i młodzieży do poznawania piękna i tradycji wspólnoty parafialnej. Konkurs odbywał się w 3 kategoriach:

„Początkujący artysta” klasy I- III
„Zdolny uczeń” klasy IV- VII
„Artysta gimnazjalista”

Komisja konkursowa wyłoniła 9 laureatów.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za piękne i interesujące prace. Dziękujemy również nauczycielom za zachęcenie i przygotowanie młodych artystów do udziału w konkursie. I jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom.
<< wstecz